Arda Güler Marsilya’ya mı gidiyor? Arda Güler hangi takıma gidecek?

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler, Jorge Jesus’un vazife verdiği maçlarda ortaya koyduğu performansla Avrupa’da isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Son olarak İtalyan basını tarafından çıkan tezlerin akabinde futbolseverler Arda Güler Marsilya’ya mı gidiyor? Arda Güler hangi ekibe gidecek? sorularını araştırdı.

ARDA GÜLER MARSİLYA’YA MI GİDİYOR?

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler, Jorge Jesus’un misyon verdiği maçlarda ortaya koyduğu performansla Avrupa’da isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Son olarak İtalyan basını, 18 yaşındaki futbolcu için Marsilya argümanını ortaya attı. Sevilla maçını izleyen Marsilya Başkanı Pablo Longoria’nın, 18 yaşındaki futbolcuyu kadrosunda istediği söz edilirken, 15 milyon euroya transferi bitirebileceği öne sürüldü. İtalyan basınında çıkan haberlerde Arda Güler’e Fransız grubu Marsilya’nın talip olduğu belirtildi. Sarı-lacivertlilerin Sevilla ile oynadığı Avrupa Ligi maçında Arda’yı izleyen Marsilya Başkanı Pablo Longoria’nın, genç futbolcuyu kadrosunda istediği belirtildi.

Marsilya’nın Arda Güler’i 15 milyon euroya transfer edebileceği sav ediliyor. Lakin Fenerbahçe’nin mevcut bonservisi 11 milyon euro olan Güler’i 15 milyon euronun çok daha üzerinde bir paraya göndermesi bekleniyor. 18 yaşındaki futbolcunun sarı-lacivertlilerle 2025 yılına kadar kontratı bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir