Gomis gidiyor mu? Gomis Galatasaray’dan ayrılıyor mu?

Galatasaray‘da mukavelesi dönem sonuda bitecek olan Bafetimbi Gomis’e Suudi Arabistan’dan transfer teklifleri geliyor. Futbolseverler ise sevilen oyuncunun transfer durumunu merak ediyor. Pekala, Gomis gidiyor mu? Gomis Galatasaray‘dan ayrılıyor mu?

GOMİS GİDİYOR MU?

Galatasaray‘da kontratı dönem sonuda bitecek olan Bafetimbi Gomis’e Suudi Arabistan’dan transfer teklifleri geliyor. Ronaldo’nun formasını giydiği Al Nassr ile de ismi anılan tecrübeli golcünün, yeni dönemde sarı-kırmızılı kadrodan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Dönem başında Galatasaray‘a altın pahasında puanlar kazandıran lakin daha sonra Okan Buruk tarafından kulübeye çekilen Gomis, kadrodan ayrılıyor. Dönem sonunda mukavelesi bitecek olan Fransız futbolcunun yeni rotası Suudi Arabistan olabilir.

YENİ ROTASI SUUDİ ARABİSTAN OLABİLİR

Cristiano Ronaldo’yu da takımında bulunduran Al Nassr’ın Gomis’i istediği tez edilirken, Portekizli yıldızın dönem sonunda Galatasaray‘da kalması beklenmiyor. Bu dönem 22 maçta Galatasaray forması giyen Gomis, 10 sefer gol atma başarısı gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir